Ši privatumo politika (toliau – „Politika“) apibrėžia MB „IT Skyrius“, įmonės kodas 304570424 (toliau – „IT Skyrius“, „mes“, „mus“ arba „mūsų“, „Duomenų valdytojas“) asmenį identifikuojančios informacijos (toliau – „Asmeninė informacija“), kurią jūs (toliau – „Vartotojas“, „jūs“ arba „jūsų“) galite pateikti www.bebrotaisykla.lt interneto svetainėje dėl joje pateiktų prekių ar paslaugų (toliau bendrai – „Svetainė“ arba „Paslaugos“) rinkimo, saugojimo ir naudojimo tvarką. Labai svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte Privatumo politiką, nes kiekvieną kartą lankydami mūsų interneto svetainę sutinkate su sąlygomis, aprašytomis šioje Privatumo politikoje. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, negalite naudotis šia svetaine. Patvirtiname, kad mūsų svetainės lankytojų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys apie svetainės lankytojus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.

Asmeninės informacijos rinkimas.

Mes gauname ir saugome bet kokią informaciją, kurią: mums sąmoningai pateikiate:

 • pateikdami užklausas,
 • užpildydami formas,
 • užsiprenumeruodami naujienlaiškį.

Jums gali tekti pateikti savo „kontaktinius duomenis“, tokius kaip:

 • elektroninio pašto adresas,
 • vardas, pavardė,
 • telefono numeris,
 • kita Asmeninė informacija.

Kai lankotės Svetainėje, mūsų serveriai automatiškai gali įrašyti informaciją, kurią siunčia jūsų naršyklė, pvz.:

 •  Jūsų įrenginio IP adresą,
 • naršyklės tipą ir versiją,
 • operacinės sistemos tipą ir versiją,
 • kalbos nuostatas arba
 •  tinklalapį, kuriame lankėtės prieš apsilankydami mūsų Svetainėje,
 • mūsų Svetainės puslapius, kuriuose lankėtės,
 • kiek laiko praleidote naršydami tuose puslapiuose,
 • kokios informacijos ieškojote mūsų Svetainėje,
 • prisijungimo laiką ir
 • kitus statistinius duomenis.

Turite pasirinkimą neteikti tam tikros informacijos, tačiau tuo atveju neturėsite galimybės pasinaudoti kai kuriomis Svetainės funkcijomis.

Asmeninės informacijos tvarkymas

Bet kuriuo metu galite kreiptis į mus ir prašyti: – Susipažinti su savo Kontaktiniais duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi (teisė susipažinti), – reikalauti ištaisyti arba, atsižvelgiant į asmens duomenų tvarkymo tikslus, papildyti neišsamius asmens duomenis (teisė ištaisyti), – savo duomenis sunaikinti arba sustabdyti savo duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą) (teisė sunaikinti ir teisė „būti pamirštam“), – reikalauti, kad asmens Duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą esant vienai iš teisėtų priežasčių (teisė apriboti), – reikalauti perkelti duomenis (teisė į duomenų perkėlimą), – nesutikti, kad būtų tvarkomi asmens duomenys, kai šie duomenys tvarkomi ar ketinami tvarkyti tiesioginės rinkodaros tikslais, įskaitant profiliavimą, kiek jis susijęs su tokia tiesiogine rinkodara, – pateikti pagalbos užklausą. Savo prašymus galite mums pateikti, pateikdami mums užklausą. Mes atsakysime į Jūsų užklausą per 30 dienų. Mes išsaugosime ir naudosime šią jūsų informaciją teisiniams įsipareigojimams vykdyti, ginčams spręsti ir susitarimams vykdyti. Mes galime naudoti bet kokius suvestinius duomenis, gautus iš jūsų Asmeninės informacijos arba su ja susijusius jums šią atnaujinus arba ištrynus, tačiau tai vykdoma ne asmens tapatybės identifikavimo tikslais.

Surinktos informacijos naudojimas

Bet kokia informacija, kurią renkame iš jūsų, gali būti naudojama:

 • siekiant gerinti jūsų naršymo patirtį;
 •  tobulinti Svetainę, kad ji labiau atitiktų jūsų poreikius;
 • gerinti klientų aptarnavimą ir atsakymų į klientų užklausas teikimą;
 • paslaugų prašymus ir el. laiškų pateikimą,
 • siųsti priminimus el. laišku, pvz., naujienas ir t. t.,
 • administruoti konkursus, reklamą, apklausas ar kitas Svetainės funkcijas,
 •  susisiekti po tiesioginio pokalbio internetu, el. pašto ar telefoninės užklausos, suplanuoto susitikimo, pateiktos pagalbos užklausos, atliktos apklausos ar pateikto užsakymo,
 • atsakyti į užklausas,
 • informuoti Jus apie Prekių/paslaugų pasikeitimus*,
 • atsiųsti jums papildomą informaciją apie „IT Skyrius“ ir jo Prekes bei Paslaugas*,
 • siųsti informacinius naujienlaiškius*.

⃰ Informuojame, kad jūs turite teisę nesutikti ar bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą tvarkyti jūsų duomenis aukščiau nurodytais, žvaigždute pažymėtais, tikslais. Atšaukti savo sutikimą galite susisiekę su mumis, pateikdami užklausą. Sutikimo atšaukimas nedaro poveikio sutikimu pagrįsto duomenų tvarkymo, atlikto iki sutikimo atšaukimo, teisėtumui. Informacija, kurią siunčia jūsų naršyklė, naudojama tik siekiant surinkti statistinę informaciją apie svetainės naudojimą. Ši statistinė informacija nėra renkama konkretiems sistemos vartotojams identifikuoti.

Naujienlaiškiai

Siūlome elektroninius naujienlaiškius, kuriuos galite užsiprenumeruoti bet kuriuo metu. Galite atsisakyti mūsų naujienlaiškio ar rinkodaros tikslais siunčiamų el. laiškų laikydamiesi šiame elektroniniame laiške nurodytų atsisakymo instrukcijų arba susisiekę su mumis. Tačiau ir toliau elektroniniu paštu gausite kitą esminę informaciją, susijusią su sutarčių vykdymu.

Slapukai

Svetainė naudoja „slapukus“ siekiant gerinti jūsų naršymo patirtį. Slapukas yra tekstinis failas, kurį tinklalapio serveris patalpina jūsų kompiuterio standžiajame diske. Slapukai nenaudojami programoms ar virusams jūsų kompiuteryje paleisti. Slapukai yra unikaliai priskirti tik jums, juos žiniatinklio serveris gali atpažinti tik tame domene, kuris jums priskyrė slapuką. Galime naudoti slapukus siekdami rinkti, saugoti ir stebėti informaciją statistikos tikslais ar Svetainės ir Paslaugų funkcijoms vykdyti. Galite priimti slapukus arba jų atsisakyti. Dauguma interneto naršyklių automatiškai priima slapukus, tačiau įprastai galite pakeisti naršyklės nustatymus, jei norite, kad slapukai būtų atmesti. Jei nuspręsite atsisakyti slapukų, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis Svetainės funkcijomis.

Naudojami slapukai ir jų saugojimo terminas:

Slapuko pavadinimasPaskirtisSukūrimo laikasGaliojimo laikasSlapuko pobūdis
     
_fbp, frSlapukas naudojamas „Facebook“ reklamos tikslamsKlientui atlikus pasirinkimus svetainėje3 mėn.Analitinis/funkcinis
     
_gaNaudoja „Google Analytics“, kad įvertintų vartotojo apsilankymo tikslus, parengtų ataskaitas apie tinklalapio aktyvumą svetainių operatoriams ir pagerintų vartotojų patirtį besilankant svetainėjeKlientui apsilankius internetinėje svetainėje2 m.Analitinis
     
_gatSlapukas ribojantis užklausų, pateiktų per „Google“, skaičiųPaspaudus mygtuką „SUTINKU“Iki sesijos pabaigosBūtinas
     
_gidSlapukas naudojamas atskirti vartotojusKlientui apsilankius internetinėje svetainėje24 val.Analitinis
     
cookieconsent_statusSkirtas išsaugoti vartotojo sutikimą su slapukų naudojimu.Klientui atlikus pasirinkimus svetainėje1 m.Funkcinis
     
ses1642369922Standartinis slapukas naudojamas vartotojo sesijai palaikyti.Klientui atlikus pasirinkimus svetainėje2 val.Analitinis/ funkcinis/ būtinas

Reklama

Galime rodyti internetines reklamas ir dalintis suvestine ir asmens neidentifikuojančia klientų informacija. Šią informaciją renkame registracijos proceso metu arba per internetines apklausas ir reklamines akcijas. Mes nesidaliname asmenį identifikuojančia klientų informacija su reklamuotojais. Kai kuriais atvejais mes galime naudoti suvestinę ir asmens neidentifikuojančią informaciją, kad reklama būtų pritaikyta tikslinei auditorijai. Informacijos atskleidimas trečiosioms šalims Neparduodame, nekeičiame ir jokiu kitu būdu neteikiame jūsų Asmeninės informacijos trečiosioms šalims iš anksto nepranešę apie tai vartotojams. Tai neapima Svetainės prieglobos (angl. hosting) partnerių ir kitų šalių, kurios padeda mums administruoti Svetainę, atlikti mūsų veiklą ar aptarnauti mūsų vartotojus šioms šalims sutikus laikyti šią informaciją konfidencialia. Atskleisime bet kokią surinktą, naudotą ar gautą informaciją, jei to reikalaujama arba leidžiama įstatymų numatyta tvarka, pavyzdžiui, teisėsaugos institucijų reikalavimu, ir kai tikime, kad atskleidimas yra būtinas mūsų teisėms, jūsų saugumui ar kitų žmonių saugumui apsaugoti, sukčiavimo atvejams tirti ar valstybinių institucijų prašymams patenkinti.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų Svetainėje gali būti pateikiamos nuorodos į kitas svetaines, kurios mums nepriklauso ar kurių neadministruojame. Atkreipkite dėmesį, kad mes neprisiimame atsakomybės už tokių svetainių ar trečiųjų šalių privatumo politiką. Atkreipkite dėmesį, kada esate nukreipiami iš mūsų Svetainės į kitas svetaines, todėl perskaitykite kiekvienos svetainės, kurioje gali būti renkama asmeninė informacija, privatumo politiką.

Informacijos saugumas

Saugome jūsų pateiktą informaciją kompiuterių serveriuose kontroliuojamoje ir saugioje aplinkoje, apsaugotoje nuo neteisėtos prieigos, naudojimo ar duomenų atskleidimo. Imamės reikiamų administracinių, techninių ir fizinių saugumo priemonių siekdami apsisaugoti nuo neteisėtos prieigos, naudojimo, keitimo ir asmeninės informacijos, kurią saugome, atskleidimo. Jūsų asmeninė informacija laikoma saugiame tinkle ir yra prieinama tik ribotam asmenų skaičiui, kurie turi specialias teises naudotis tokiomis sistemomis ir privalo laikyti šią informaciją konfidencialia. Tačiau negalime užtikrinti, kad duomenys nebus perduoti internetu ar belaidžiu ryšiu. Todėl mums stengiantis apsaugoti jūsų asmeninę informaciją, jūs pripažįstate, kad – yra saugumo ir privatumo apribojimų internete, kurie nuo mūsų nepriklauso, – negalima užtikrinti visos informacijos ir duomenų, kuriais keičiamasi tarp jūsų ir mūsų interneto svetainės, saugumo, vientisumo ir privatumo ir – nepaisant visų pastangų, bet kokia tokia informacija ir duomenys gali būti neteisėtai peržiūrėti ar pakeisti trečiosios šalies. 

Duomenų saugumo pažeidimas

Tuo atveju, jei sužinome, jog interneto svetainės saugumas buvo pažeistas arba asmeninė vartotojų informacija buvo atskleista nesusijusioms trečiosioms šalims dėl išorinės veiklos, įskaitant (bet neapsiribojant) saugumo atakų ar sukčiavimo atvejus, mes pasiliekame teisę imtis reikiamų priemonių, įskaitant (bet neapsiribojant) tyrimus ir ataskaitas, taip pat teisėsaugos institucijų informavimą ir bendradarbiavimą su jomis. Duomenų saugumo pažeidimo atveju stengiamės informuoti paveiktus asmenis, jei manome, kad dėl pažeidimo vartotojas gali patirti žalą, arba jei informavimas būtinas įstatymų nustatyta tvarka. Tokiu atveju paskelbsime pranešimą Svetainėje, susisieksime su jumis el. paštu, telefonu arba paštu.

Pakeitimai ir papildymai

Pasiliekame teisę bet kuriuo metu keisti šią Politiką Svetainės ar Prekių/Paslaugų atžvilgiu. Pakeitimai įsigalioja paskelbus atnaujintą šios Politikos versiją Svetainėje. Patalpinę atnaujintą versiją pakeisime puslapio apačioje nurodytą atnaujinimo datą. Tolesnis Svetainės naudojimas po tokių pakeitimų reiškia, kad su jais sutinkate. Norėdami gauti daugiau informacijos, nedvejodami su mumis susisiekite.

Politikos priėmimas

Patvirtinate, kad perskaitėte šią Politiką ir sutinkate su visomis jos sąlygomis. Sutinkate laikytis šios Politikos naudodamiesi Svetaine. Jei nesutinkate laikytis šios Politikos sąlygų, neturite teisės naudoti arba gauti prieigą prie šios Svetainės.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų dėl šios Politikos, susisiekite su mumis bet kuriuo Jums patogiu būdu: El. paštu: itskyrius@itskyrius.lt Telefonu: +370 645 66788 Paskutinį kartą atnaujinta: 2020.02.13